Hizmet Koşulları

Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş .'nin web sayfasına hoş geldiniz.
Lütfen sitemizin kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz

 

Siteyi kullanmanız sözleşmedeki maddelerin tamamını kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A. Ş aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Kullanıcı iş bu sözleşme kapsamında taahhüt verdiği veya hakkında bilgilendirildiği konularda haberi olmadığından veya genel işlem koşullarına girdiğinden bahisle yükümlülük altında olmadığını iddia edemez.

 

Sitede Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede Yapılabilecek Değişiklikler :
Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş. site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

 

Jerf Spor Ürünleri San. Tic .A.Ş sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

 

Site İçeriği :
Sitede bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş.’ye aittir.

 

Site içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

Sitede Verilen Kişisel Bilgiler :
Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “Gizlilik Uyarısı” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.

 

 

Ürün Bilgileri :
Sitede bulunan ürünlerin büyük bölümü Türkiye genelinde ve yurtdışındaki belirli Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş. ile anlaşmalı yetkili mağazalarda bulunabilir. Bazı ürünler mağazalarda bulunmayıp sadece site üzerinde satılabilir.

 

Sitede gösterilen fiyatlar TL veya Döviz cinsinden belirlenebilir. Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş sitede bulunan fiyatlar ile yetkili mağazalarda bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site üzerinden verilen siparişlerde sitede sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.

Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş. bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

 

Renkler :
Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş sitedeki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

 

Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar :
Sitede Jerf Spor Ürünleri San.Tic.A.Ş.’nin kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Jerf Spor Ürünleri San.Tic.A.Ş bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi Jerf Spor Ürünleri San.Tic.A.Ş’nin bu siteler üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.


Fikri Haklar :

Sitede mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler Jerf Spor Ürünleri San.Tic.A.Ş.’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veri tabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site içeriğine ilişkin unsurlar) Jerf Spor Ürünleri San.Tic.A.Ş.’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesi’nde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.

 

Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

 

Üyelikten Çıkarma :
Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş. işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartlarının ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcıların Web Sitesi’ni herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş.’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için Jerf Spor Ürünleri San.Tic.A.Ş.’nin Kullanıcılara ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.

 

Jerf Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.Kullanıcı işbu sözleşme kapsamındaki hükümlerin tamamını okuduğunu, anladığını sözleşmedeki hükümleri kayıtsız bir şekilde kabul ettiğini beyan kabul ve taahhüt eder.