Hakkımızda


Jerf, son teknoloji üretim tekniklerinden biri olan yuvarlak örgü teknolojisini kullanarak, aktif spor yaşamında kullanılabilecek rahat, konforlu, kaliteli ve ulaşılabilir ürünler sunmayı hedeflemiştir.

Bu hedefe dayanarak, ürünlerin özgün, doğal ve kullanıcısının kendisini spor yaparken de şık hissettirecek modeller tasarlamıştır.

Jerf, bugün yuvarlak örgü teknolojisinde deneyimli 650 kişilik kadrosu ile kendi üretimini, tam entegre tesislerinde kendisi üreten, dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ihraç eden, sektöründe güncel ve yenilikçi koleksiyonları ile yer edinmiş uluslararası bir marka konumuna sahiptir.

Jerf, dikişsiz modellerinin tamamını İstanbul ofisinde tasarlanır ve kendi tesislerinde örülür, dikilir ve boyanır. Bu bize geliştirmeden paketlemeye kadar ki tüm süreci kendi içinde denetleme imkanı verir.

Tesislerinde 200’den fazla İtalyan yuvarlak örgü makinası bulunmaktadır ve her bir ürünün başlangıcı en iyi performans sağlayacak ipliklerin tedarik edilmesi ile başlar. Ve son teknoloji makinalarımız sayesinde gereksiz dikişleri ortadan kaldırıp,

hareket esnekliğini maksimum seviyeye çıkaracak, activewear alanında en iyi performansı sunacak kaliteli ürünler elde etmekteyiz.

Tesislerimizde tüm sosyal koşulları etkin bir şekilde sağlıyor, tüm çalışanlarımızın güvenli çalışma ortamında olmasına ve adil ücret politikası izlenmesine özen gösteriyoruz.

   

Bu aşamada tesisimiz ve ürünlerimiz, profosyonel 3. Sahış ve kurumlar tarafından denetimden geçiyor, sağlık ve kalite açısından test ediliyoruz. Sedex, BSCI Higg Index, Oekotex100 üretici sertifikalarına sahiptir.

Kaliteli ürünlerimiz ile sektöründe öncü durumunda olan markamızın en büyük gurur kaynaklarından biri, çevreye duyarlı ürün gruplarını her yıl artarak koleksiyonuna eklemeyi hedefi haline getirmiş ve bu alanda tüm yenilikleri takip ve geliştirme süreci için AR-GE yatırımları yaparak,

koleksiyonlarında etkin şekilde yer vermiştir. Gelecek yıllarda bu ürün gruplarında artan model sayıları ve yenilikçi ürün grupları ile yer almayı hedeflemekteyiz.

Jerf, yuvarlak örgü teknolojisini kullanarak daha az kumaş israfı ve daha verimli üretim sağlamak, Yılların deneyimi ve teknik dikiş tecrübesi sayesinde tüm ürünlerini de kaliteli ve mükemmele yakın üretmek için çalışmaktadır.

Bloga dön