To start the return process for your order, please enter your email address or phone number and the order number below.

Nasıl iade /değişim talep edebilirim?

İade veya değişim talebinizi iki şekilde oluşturabilirsiniz. 

·         Sipariş numaranızı ve e-mail adresinizi yukarıda belirtilen alana girebilir ve iade/değişim talebinizi oluşturabilirsiniz. Sonrasında iade edilecek ürünü; faturası ve aksesuarları ile eksiksiz paketleyiniz. İade edilecek paketi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo veya UPS Kargo seçeneklerinden birisini tercih ederek değişim ve iade formunda belirtilen kargo kodları ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

·         Ya da siparişinizle birlikte gönderilmiş olan iade ve değişim formunu eksiksiz doldurmalısınız. Sonrasında iade edilecek ürünü; faturası ve aksesuarları ile eksiksiz paketleyiniz. İade edilecek paketi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo veya UPS Kargo seçeneklerinden birisini tercih ederek değişim ve iade formunda belirtilen kargo kodları ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

·         Kargo kodlarına erişiminizin olmaması durumunda musteri@jerf.com.tr adresine e-mail gönderebilir veya 0 (212) 614 01 65 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi, hafta içi 09:00 – 17:30 saatleri arasında arayarak kargo kodunu öğrenebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz hafta sonu hizmet vermemektedir.

Adresimiz :

Jerf Spor Ürünleri San. Tic. Aş.

Zafer Mah. 149 Sokak N0 16 Esenyurt 34513 İstanbul Türkiye

Tel. 0212 614 01 65

 

Ürün iade ve değişim koşulları;

Gönderinizi aldıktan sonra 30 gün içinde ürün / ürünlerinizi iade ve değişim talep etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir.

·         Ürün / ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş olmalıdır.

·         Giyilmemiş, yıkanmamış ve hasar görmemiş olmalıdır

·         Orijinal ambalajında gönderilmelidir

 

İade / Değişim için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo veya UPS Kargo seçeneklerinden birisi ile iade/değişim taleplerinizde gönderilerinizde kargo kodu kullandığınız taktirde herhangi bir ücret ödemezsiniz. (Alıcı ödemeli gönderi)

Anlaşmalı olmadığımız kargo firması ile veya anlaşmalı olduğumuz kargonun kargo kodunu kullanmadan gönderim yapmanız durumunda gönderi ücretleri tarafınıza aittir. Kargo ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır.

İade / Değişim talep ettiğim ürün ya da ürünlerin geri ödemesi hakkında;

·         İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, tarafınıza bilgilendirme epostası iletilmektedir.

·         İadenizin onaylanması durumunda geri ödemeniz işleme alınacak ve en geç10 iş günü içinde tarafımızdan iadesi gerçekleştirilecektir.

·         İşlemlerimiz PAYU (IYZICO) üzerinden yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanızın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

·         Kapıda ödeme seçeneğiyle yapılan ödemelerde iadeler  EFT / Havale yöntemiyle gerçekleştirilir.

·         Ürün iade bedeli faturada belirtilen ürün tutarı üzerinden değerlendirilir ve iade tutarı bu bedele göre yapılmaktadır.

·         Faturada belirtilen kargo bedeli iade durumunda geri ödenmemektedir.

·         Kapıda ödeme seçeneği ile yapmış olduğunuz alışverişinizin iadesinde Kargo firmasının hizmet bedeli olarak almış olduğu ücretin tarafımızdan iadesi talep edilemez.

·         Ürün değişim nedeniyle müşterilerimize gönderilen kargo paketinin ücreti tarafımıza aittir.


İade / değişim talep aşamasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde iletişim formumuzu doldurabilir, musteri@jerf.com.tr adresine e-mail gönderebilir veya 0 (212) 614 01 65 numaralı
 Müşteri Hizmetlerimizi, hafta içi 09:00 – 17:30 saatleri arasında arayarak bilgi alabilirsiniz. Hafta sonu hizmet vermemektedir.